Jak si vybrat vhodný stojan na katalogy

Na různých místech, kde chceme vystavovat katalogy, aby se zájemci mohli s některými informacemi seznámit a využívat je později, se často používá stojan na katalogy. Stojí však za zvážení toho, jaký druh výstavky budeme potřebovat - pro tento účel je dobré znát typy regálů, které máme k dispozici.

Pokračovat ve čtení

Jak probíhá oprava betonových podlah?

Práce v hale bývá obvykle považována za relativně bezpečnou, ale je potřeba dodržovat veškeré bezpečnostní předpisy. Krom jiného je také nezbytné, aby byla funkční i podlaha. To neznamená pouze to, aby byla nekluzká, ale rovněž, aby nedisponovala dalšími nedostatečnostmi typu odkryté spáry nebo rovnou díry.

Výsledek obrázku pro hole in concrete floor

Pokračovat ve čtení

Digestoř bez odvodu vzduchu do závodu

Prach, výpary a plyny, s tímto vším je možné se setkat v průmyslových halách. Co to znamená pro plíce a celý organismus člověka? Asi každý ví, že se nejedná se o příliš zdravý koktejl. Například prach patří k nejrozšířenějším škodlivinám, který významně poškozuje plíce a způsobuje řadu vážných onemocnění. Pořiďte si průmyslovou digestoř a nechte své aměstnance dýchat.

Pokračovat ve čtení

Co nesmí chybět v žádné předsíni?

Obecně platí, že nejdůležitější je vždy první dojem. Platí to i u domu nebo u bytu. Mohli byste namítnout, že první dojem udělá už exteriér budovy, což je sice pravda, ale vaši hosté nejspíš budou trávit více času uvnitř. A první místnost, kterou uvidí, je předsíň. Co by v ní rozhodně nemělo chybět?

Pokračovat ve čtení

Rychloběžná vrata ušetří cenné vteřiny

Zefektivnění výroby spočívá v několika důležitých krocích. Jedná se zejména o pozměnění rozložení strojů nebo zrychlení chodu různých technických zařízení. Pokud se budeme držet čistě zrychlování, určitě pomůže, když dosavadní vrata vyměníte za nová, rychloběžná. Právě o tomto typu vrat bude dnešní článek.

Pokračovat ve čtení