Termály v Bešeňové si zamiluje celá rodina

ubytovani besenova

Malá obec ležící v okrese Ružomberok je oblíbeným turistickým cílem pro řadu Čechů, a to především kvůli svým termálním lázním. Pro tisíce návštěvníků ročně je k dispozici několik možností ubytování v Bešeňové, ať už v hotelech či rodinných penzionech. Jeďte si odpočinout k pramenům, jejichž ozdravné účinky objevovali už Keltové.
Místní termální koupaliště s aquaparkem se stalo opravdovým pojmem v oblasti lázeňské turistiky. Voda ve všech bazénech má blahodárný vliv na celé pohybové ústrojí, pomáhá léčit urologické potíže a má také pozitivní kosmetické účinky. Zatímco děti budou blbnout na tobogánu a jiných vodních atrakcích, vy si můžete dopřát jednu z ozdravných procedur. Svůj organismus posílíte speciální inhalací, římskou koupelí nebo návštěvou sauny.

Navštivte vinařský kraj, památky UNESCO a odpočiňte si

Kroměříž a jeho blízké okolí se může pochlubit spoustou přírodních památek. Většina si vybaví Hostýnské vrchy s dominantním poutním místem nebo komplex zámeckých zahrad zařazený mezi památky UNESCO. Avšak za zmínku stojí také vinařská oblast, která je položena nejvíce na severu ze všech moravských vinic. Další kulturní památkou je obrazárna, kde můžete najít díla z dílny Maxe Škvabinského nebo Emila Filly. Kroměříž je zkrátka perfektním městem se spoustou ať už kulturního nebo sportovního vyžití.

kroměříž

Pokračovat ve čtení

Na návštěvě v Luhačovicích

V těchto dnech už nejen důchodci vyhledávají relax v lázeňských městech. Stále více mladých lidí se přichází zregenerovat a odpočinout si do Luhačovic, které nabízejí velké spektrum služeb. Kvalitní wellness služby zahrnují lázně, masáže, procedury, ale i sauny. Ve zkratce každý si přijde na své. KRomě toho nabízí také kulturní a sportovní vyžití. Ve snaze najít kvalitní penzion Luhačovice určitě nezklamou. Město i blízké okolí disponuje velkým výběrem ubytování. Pokud se rozhodnete zde strávit ať už romantický nebo akční víkend, určitě budete mile překvapeni krásným prostředím.