Co koupit vášnivému cestovateli? Stírací mapy světa, Česka nebo třeba Vysokých Tater.

Paul Theroux jednou řekl: „Turista netuší, kde byl, cestovatel netuší, kam jde“. Pokud zrovna vyrážíš na cestu, tak ne vždy musíš mít přesný plán. Někdy tě to zavede úplně někam jinak, než jsi chtěl. Ocitneš se třeba i na místech, o kterých jsi nikdy neslyšel. V tom je ale to kouzlo. Nečekané dobrodružství je častokrát právě to nejlepší. A na takové zážitky nechce člověk jen tak zapomenout. Pokud si chceš pamatovat, co vše jsi procestoval a kam až tě nohy donesly, kam s tebou loď doplula, auto dojelo nebo letadlo doletělo, STÍRACÍ MAPY jsou to pravé cestovatelské. Postupně si tam můžeš zaznamenat místa, které jsi navštívil.

Stírací mapy světa

Číst dál

Jak si užít sladkosti jako celiak

Chléb, Ciabatta, Mouka, Pšeničné Mouky, Pečený, Trouba

Máte podezření, že vaše děti mají alergii na lepek, nebo aspoň intoleranci? Bojíte se ale, že bude vaše dítě porušovat eliminační dietu před tím, než něco zjistíte? Máme pro vás tipy a produkty, které pomůžou dětem připadat dětem že nemají žádnou dietu a užijí si život stejně jako ostatní.

Pokračovat ve čtení

Jak se ochránit před sluníčkem?

 Ikdyž je pořád ještě chladno, sluneční paprsky pořád působí a pronikají do odhalených částí naší kůže, tedy hlavně na obličeji a rukách. Možná si říkáte, že nemá cenu se proti nim chránit ale v tomto článku vás zaručeně přesvědčíme, proč je opak pravdou.

Kšiltovky levně

Pokračovat ve čtení