Polykarbonát - ideálny materiál

Pokiaľ si chcete v dohľadnej dobe postaviť svojpomoci pergolu alebo snáď dokonca vlastný malý altánok, budete potrebovať vhodné zastrešenie. Materiálov, z ktorých by sa dala strecha realizovať je celá rada, ale v prípade, že hľadáte osvedčenú kvalitu za výbornú cenu, najlepšou voľbou sú jednoznačne dutinkové polykarbonátové dosky.

tercoplast

Pokračovat ve čtení

Povrchová úprava nerezu

Nerezová ocel se díky svým vlastnostem stále více používá v průmyslu, stavebnictví a jako vynikající materiál pro vnitřní výzdobu. Vzhledem k velkému množství aplikací a požadavků na výrobky je nutné správně ošetřovat ocel, zejména její povrch.

Výsledek obrázku pro Povrchová úprava nerezu

 

Pokračovat ve čtení

Jak si vybrat vhodný stojan na katalogy

Na různých místech, kde chceme vystavovat katalogy, aby se zájemci mohli s některými informacemi seznámit a využívat je později, se často používá stojan na katalogy. Stojí však za zvážení toho, jaký druh výstavky budeme potřebovat - pro tento účel je dobré znát typy regálů, které máme k dispozici.

Pokračovat ve čtení

Jak probíhá oprava betonových podlah?

Práce v hale bývá obvykle považována za relativně bezpečnou, ale je potřeba dodržovat veškeré bezpečnostní předpisy. Krom jiného je také nezbytné, aby byla funkční i podlaha. To neznamená pouze to, aby byla nekluzká, ale rovněž, aby nedisponovala dalšími nedostatečnostmi typu odkryté spáry nebo rovnou díry.

Výsledek obrázku pro hole in concrete floor

Pokračovat ve čtení

Digestoř bez odvodu vzduchu do závodu

Prach, výpary a plyny, s tímto vším je možné se setkat v průmyslových halách. Co to znamená pro plíce a celý organismus člověka? Asi každý ví, že se nejedná se o příliš zdravý koktejl. Například prach patří k nejrozšířenějším škodlivinám, který významně poškozuje plíce a způsobuje řadu vážných onemocnění. Pořiďte si průmyslovou digestoř a nechte své aměstnance dýchat.

Pokračovat ve čtení

Co nesmí chybět v žádné předsíni?

Obecně platí, že nejdůležitější je vždy první dojem. Platí to i u domu nebo u bytu. Mohli byste namítnout, že první dojem udělá už exteriér budovy, což je sice pravda, ale vaši hosté nejspíš budou trávit více času uvnitř. A první místnost, kterou uvidí, je předsíň. Co by v ní rozhodně nemělo chybět?

Pokračovat ve čtení