Milujete turistiku? Vyzkoušejte Tatry!

Milujete turistiku a české hory máte prochozené křížem krážem? Pak neváhejte a vydejte se poznat krásu slovenských Tater. Výlet je ideální naplánovat na více dní, jelikož Tatry poskytují mnoho a mnoho aktrakcí, které stojí za to navštívit. Pokud neplánujete spát pod širákem, nezapomeňte si sehnat ubytování. Ubytování Tatry poskytují ve všech možných variantách, záleží na prefencích. Složit hlavu můžete ve stylových chatkách a dřevěnicích, bungalovech či luxusních hotelech.

A kam se podívat? Záleží zda zvolíte Tatry Vysoké nebo Nízké. V obou naleznete nádherné turistické stezky, bohatou květenu, spoustu výstupů a tras, které stojí za návštěvu. Při plánování výletů si nezapomeňte hlídat počasí, snažte se nechodit sami a vždy dejte někomu vědět, kudy se vydáváte a kam chcete dojít. V případě vysokohorské turistiky platí, že ranní ptáče dál doskáče. Užijte si v klidu poklidnou atmosféru hor, třeba se vám poštěstí a narazíte i na zvířecí obyvatele skal.

Bešeňová – aktivní dovolená se vším všudy

ubytování Bešeňová

Slovenská obec Bešeňová je proslulá díky termálnímu parku, který se zde nachází. Termální park vystupuje pod názvem Thermal Park Bešeňová. Tyto moderní a neustále se rozvíjející lázně lákají na geotermální vodu s léčivými účinky. Ubytování Bešeňová nabízí v několika ubytovacích zařízeních a je pouze na vás, jakou variantu si zvolíte. Každopádně, v této atraktivní lokalitě zůstaňte několik dní.

Pokračovat ve čtení