Bešeňová – aktivní dovolená se vším všudy

ubytování Bešeňová

Slovenská obec Bešeňová je proslulá díky termálnímu parku, který se zde nachází. Termální park vystupuje pod názvem Thermal Park Bešeňová. Tyto moderní a neustále se rozvíjející lázně lákají na geotermální vodu s léčivými účinky. Ubytování Bešeňová nabízí v několika ubytovacích zařízeních a je pouze na vás, jakou variantu si zvolíte. Každopádně, v této atraktivní lokalitě zůstaňte několik dní.

V termálním parku na vás čeká relaxace i zábava. Nachází se zde osm venkovních bazénů s geotermální vodou. Sedm z nich je v provozu po celý rok. V roce 2006 byl park rozšířen o vnitřní, zastřešený komplex, který je v provozu také po celý rok. Ve vnitřních bazénech je čirá vyhřívaná voda. O tři roky později bylo postaveno dalších pět bazénů s tobogany, které slouží v letní sezóně k zábavě.

Co nabízí okolí?

Ale termální lázně nejsou jediným turistickým lákadlem. V okolí na vás čekají památky lidové architektury. Můžeme zmínit například Vlkolínec, Muzeum Liptovské dědiny v Pribylině či romantické salaše. Tyto památky jsou obklopeny majestátními horami. Nedaleko Bešeňové se rozprostírá Liptovská Mara, kde vyzkoušíte řadu vodních sportů.

Najděte si vhodné ubytování Bešeňová a zůstaňte v této oblasti několik dní. Užijete si pohádkovou dovolenou se vším všudy.