Jak vybavit kosmetický salón a na co nezapomenout

Začínáte s podnikáním v kosmetickém salónu? Na co byste si měli dát pozor, co všechno musíte zařídit a jak vybavit kosmetický salón? Máme pro vás praktické rady a tipy, jak vše hravě zvládnout a těšit se z výsledku.

550

CO NESMÍ CHYBĚT V KOSMETICKÉM SALÓNU?

Kvalitní služby, péče o zákazníka a správný výběr kosmetiky i kosmetických potřeb. Řeč je o dalším důležitém bodu při vzniku a samotném provozu kosmetického salonu, a tím jste vy a váš spolehlivý dodavatel kosmetiky. A protože nabídka na trhu v oblasti kosmetiky a kosmetických potřeb roste jako houby po dešti, vyberte si tu svou, která vás ruku v ruce bude spolehlivě doplňovat.

JAKÝ ZVOLIT NÁBYTEK DO SALÓNU?

Každý se chce vyvarovat toho, že bude u mycího boxu a police na ručníky v opačné straně místnosti. Bingo! Při zařizování kosmetického salonu se nejprve zaměřte na vybavení větších rozměrů a nejefektivněji jej prostorově rozvrhněte. Snažte se mít vše při ruce a nejlépe, aby péče o zákazníka plynule navazovala. Neměla by chybět ani zrcadla, úložná skříňka a police na kosmetické pomůcky. Pro čekající klienty pak koutek se židlí a konferenčním stolkem pro maximální pohodlí.