Co si vzít na prodloužený wellness víkend?

Wellness pobyty

Chcete si chvíli odpočinout a odpoutat se od stereotypního života? Sbalte se se svým partnerem či kamarádkou a jeďte na prodloužený wellness víkend. Ubytujte se klidně jen na dva, tři dny a načerpejte energii na následující mrazivé zimní dny. Co wellness pobyty nabízí? A co byste si na takový víkend měli vzít s sebou?

Masáže, relaxace se skleničkou vína ve vířivce, procházky v zasněžené krajině. I to si užijete na prodloužené víkendovém pobytu. Budete se cítit jako na opravdové dovolené a budete si přát, aby tento víkend neskončil. Svěřte se do rukou odborníků, nechejte se hýčkat, odpočiňte si, protože si to určitě zasloužíte. Wellness pobyty nabízí jak tuzemské wellness resorty, tak i zahraniční wellness centra. Nabízí se vám tak rakouská pohostinnost, slovenské i maďarské termální prameny a spousta dalších.  

Co si přibalit s sebou do kufru?

Pokud vyrazíte na wellness, měli byste si přibalit také několik nevyhnutelností. Vezměte si měkké pantofle a pohodlný župan. Některé wellness resorty však toto vybavení automaticky poskytují, některé si žádají příplatek za poskytnutí županu, jiné tuto možnost nenabízí vůbec. Je proto lepší být připraven přímo z domu. Nezapomeňte také na velkou osušku, která bude vašim společníkem u bazénu.

Objednejte si wellness pobyt, sbalte se a vyrazte na odpočinkový prodloužený víkend. Litovat rozhodně nebudete.

 

Další aktuální články:

Výroba kopečkové zmrzliny, kterou je radost ochutnat