Prodej firmy svěřte hned profesionálům!

Jste podnikatelem? Máte úspěšnou firmu? Bohužel chcete z jakýkoliv důvodů hodit stresy spojené s podnikáním hodit za hlavu? Pokud je na vás vyvíjen tlak z různých stran s tím, že manželka tlačí nejvíc, nevyhnete se myšlence prodeje vaší firmy. Vždyť to přece nejde jenom tak jednoduše, pro mnohé podnikatele je jejich firma skoro jako potomek, kterého zcela logicky taky neprodáte. Je-li firma fungující chceme z prodeje profitovat, a to samozřejmě ne málo. Důležité je učinit takové kroky, které zvýší zájem potencionálních zájemců a vy tak budete moct vybrat tu nejlukrativnější nabídku.

Pokračovat ve čtení

Umělý trávník a jeho údržba

Sport jako takový je víceméně prospěšný pro zdraví, nicméně mnozí tvrdí, že „sportem k trvalé invaliditě“. To samozřejmě lze tvrdit také. Zkrátka všeho moc škodí. Držme se ale prvního tvrzení, tedy „aktivně sportujeme“. Proto abychom mohli kvalitně cvičit nebo trénovat potřebujeme sportoviště, když už však se prostor najde, potřebujeme kvalitní povrch, který nám bude pohyb zpříjemňovat, místo toho, aby nám „podkopával nohy“. A právě o výběru a péči o sportovní povrch se dnes budeme bavit.

Pokračovat ve čtení

Vánoce jsou tady: Co všechno je potřeba udělat?

Vánoce jsou tady. Pro někoho období klidu a odpočinku, pro jiné naopak období plné starostí a stresu. Ať už je to máte jakkoliv, dnes si shrneme na co všechno je potřeba se připravit a co stihnout udělat tak, aby vaše hladina stresu byla co nejnižší a vy si předvánoční období užili co nejvíce.

Pokračovat ve čtení

Tip na Vánoce: Dron

Když někdo slyší slovo drony, tak si nejspíše představí špehovací zařízení nějakých amerických inteligencí. Jenže drony jsou vlastně velmi oblíbené hračky. Nejen hračky. V poslední době jsou drony nedílnou součástí umělců, filmařů a obdivovatelů přírody. Proč? Protože se výrazně zmenšila velikost kamer a krásné záběry se dají natočit malinkou krabičkou. Ta se upevní na dron a jde se natáčet. Nádherné panoramata a záběry z ptačí perspektivy. Proto hodně roste průmysl a výroba těchto dronů, které spadají do kategorie RC Modely. Ty jsou řízeny skrze rádiové vlny dálkovým ovladačem. A v České Republice dokonce probíhají závody dronů! Nejhorší je cenový rozptyl. Úplně základní dron se dá zakoupit za pouhých 1000 Kč, avšak kvalitní dron, který je hodně odolný stojí až 100 000 Kč. Pokud ještě nevíte, jak si udělat radost na Vánoce či přemýšlíte o dárku pro své ratolesti, dronem je určitě nezklamete!